Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Farby do włosów są produktami kosmetycznymi i służą do zmiany koloru włosów. Zazwyczaj kobiety sięgają po farby do włosów gdy chcą ukryć siwe włosy lub chcą mieć oryginalny kolor by stać się bardziej atrakcyjną kobietą. Obecnie już coraz częściej farba do włosów stosowana jest u mężczyzn bo oni coraz częściej dbają o siebie i chcą wyglądać bardzo dobrze. Z faktu iż jest to forum fryzjerskie opisujemy tu wszystkie możliwe farby do włosów typowo fryzjerskie umieszczamy tylko i wyłącznie fryzjerskie farby do włosów. Wszystkie farby do włosów drogeryjne, marketowe itp. będą usuwane.

TEMAT: Farba do włosów Oyster perlacolor 100ml

Farba do włosów Oyster perlacolor 100ml 5 lata 5 miesiąc temu #22

  • admin
  • admin Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 3
Farba do włosów Oyster perlacolor to farba z amoniakiem.

Perlacolor profesjonalny krem koloryzujący to rewolucja w koloryzacji stworzona przez Oyster Professional. Farba do włosów oyster daje intensywne kolory, perfekcyjne pokrycie siwych włosów, blask i wyraziste refleksy. Dzięki zawartości amoniaku i wysokiej koncentracji pigmentów farba do włosów Perlacolor realnie pozwala osiągnąć wspaniałe efekty. Preparat wzbogacony o ekstrakt Aloe Vera i Olejek Monoi, które chronią włosy i odbudowują.

ALOE VERA - działanie wygładzające - bogaty w minerały, witaminy i enzymy. Dzięki swoim właściwościom oczyszczającym i stymulującym przyspiesza proces regeneracji tkanek. Jego obecność w składzie kremu koloryzującego pozwala skutecznie chronić włosy i utrzymać ich naturalny bilans.

OLEJEK MONOI - działanie odżywcze - olejek jest przygotowany z kwiatów bądź pąków gardenii tahitańskiej macerowanych w oleju kokosowym. To jest odżywczy olejek, który jednocześnie idealnie odżywia włosy oraz skórę głowy. Olejek Monoi działa jak czynnik odbudowujący szczególnie na suche i zniszczone włosy, pozostawiając je lśniącymi i jedwabistymi.

PRZYGOTOWANIE : W niemetalowym naczyniu wymieszać 50ml farby do włosów z 50ml wody utlenionej - utleniaczem w kremie i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

NAKŁADANIE: Przy pierwszej koloryzacji: Nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosa przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy na 20 - 30 minut, nie podgrzewając.

Przy następnej koloryzacji: Nakładamy farbę na odrosty, pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów i pozostawiamy jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy.

Dla odświeżenia koloru: Rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy.

Włosy siwe: Jeśli ilość siwych włosów jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1. Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włos otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol 6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Hurtownia Fryzjerska Lookwell Gniezno.
farbaoyster.jpg
Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc temu przez admin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.089 seconds