Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Farby do włosów są produktami kosmetycznymi i służą do zmiany koloru włosów. Zazwyczaj kobiety sięgają po farby do włosów gdy chcą ukryć siwe włosy lub chcą mieć oryginalny kolor by stać się bardziej atrakcyjną kobietą. Obecnie już coraz częściej farba do włosów stosowana jest u mężczyzn bo oni coraz częściej dbają o siebie i chcą wyglądać bardzo dobrze. Z faktu iż jest to forum fryzjerskie opisujemy tu wszystkie możliwe farby do włosów typowo fryzjerskie umieszczamy tylko i wyłącznie fryzjerskie farby do włosów. Wszystkie farby do włosów drogeryjne, marketowe itp. będą usuwane.

TEMAT: Farba do włosów Vitality's Art Absolute 100ml

Farba do włosów Vitality's Art Absolute 100ml 5 lata 5 miesiąc temu #16

  • URADKA.PL
  • URADKA.PL Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 18
  • Oklaski: 1
Farba do włosów Vitality's jest niezwykle trwała i wydajna. Farba do włosów Vitality's dzięki zawartości ekstraktów z lipy i nagietka oraz dodatkowym olejkom Protektor Oil pozwala osiągnąć efekt niezwykłego koloru i połysku przy skutecznej ochronie skóry głowy i włosów. Zawartość nowej formuły kolorantów gwarantuje długotrwałość koloru. W produkcie tym wykorzystano technologię tzw. "podwójnego efektu", czyli połączenia formuły olejków Protektor Oil oraz kremu koloryzującego Art Absolute. Nieskończona seria tonacji, łatwość aplikacji oraz przyjemny zapach kremu sprawia, że Vitality's farba do włosów jest chętnie stosowana przez stylistów. Farba Vitalitys dostępna jest w 80 odcieniach. Proporcje łączenia z emulsją utleniającą 1+1,5, a dla serii ultrarozjaśnianej 1+3.
Farby do włosów Vitalitys zdobyły Złoty Medal za najlepszy debiut na rynku polskim w 2006 roku (Międzynarodowe Targi Kosmetyki w Warszawie). Opakowanie zawiera tubę farby o pojemności 100ml do zabiegu koloryzacji osobno należy zakupić miseczkę do mieszania farby, pędzelek do nakładania farby oraz co najważniejsze wodę utlenioną dostępne stężenia 3%, 6%, 9% oraz 12%

farbavitalitys.jpg
Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc temu przez URADKA.PL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.104 seconds